Panel používateľa

KOMPRESOR 150 PSI, 11Bar - 12V

KOMPRESOR 150 PSI, 11Bar - 12V

Hodnotenie produktu: 4.5/5 (2x)

Vaše hodnotenie:

SKLADOM

KOMPRESOR 150 PSI, 11Bar - 12V , AX 0220, AX 9485 . Kompresor na dufukovanie pneumatík na 12V s káblom a črievkom.Priložené adaptéry na črievko.Certifikát: ROHS                  PAHS                  REACH Balenie: 1ksVáha: 1,95 Kg

29,90 € s DPH

24,92 €


Upozornenie!

Výrobok môže byť použitý len pri napájaní DC 12V/12A a nesmie sa používať pri napájaní bežnom vdomácnostiach, ako napr. DC24V, DC36V, AC110V and AC220V.
Počas hustenia venujte pozornosť ručičke ukazovateľa tlaku, bežné automobilové pneumatiky sa približne hustia na hodnotu 193-241Kpa (0.193-0.24Mpa), pneumatiky neprehusťujte.
Pri hustení pneumatík zapnite motor, využijete väčšiu elektrickú energiu a znížite riziko poškodenia akumulátora.
Využiteľná pri núdzovom hustení pneumatík. Pri nadmernom zahriatí hustilky ju pred ďalším použitím nechajte vychladnúť. Po jej vychladnutí ju môžete použiť znova.
Pri začatí hustenia, venujte pozornosť ručičke ukazovateľa tlaku. Ak ručička stúpa príliš rýchlo, pravdepodobne sa zasekol ventil v pneumatike, alebo naň nebola pevne upevnená tryska. Ihneď odpojte hustilku od zdroja napätia a odskrutkujte trysku. Pokračujte v hustení po správnom uchytení trysky.
Ak hustilka nepracuje správne, skontrolujte prosím poistku v zástrčke.
Výrobok chráňte pred vlhkom a ťažkými nárazmi.
Výrobok skladujte mimo dosahu detí, čím predídete jeho poškodeniu.


Spôsob využitia:

1. Zastrčte zástrčku hustilky do 12V DC zásuvky zapaľovača cigariet.
2. Potom pevne naskrutkujte vzduchovú trysku na ventil pneumatiky, inak do pneumatiky nebude prúdiť dostatočné množstvo vzduchu.
3. Zapnite spínač, čím spustíte nahusťovanie pneumatiky.
4. Pri hustení pneumatík venujte pozornosť ručičke ukazovateľa tlaku, ktorá stúpa spolu s množstvom vzduchu v pneumatike, bežne stačia 2-3 minúty, aby tlak vzduchu v pneumatike dosiahol hodnotu 206Kpa (0.206Mpa), čas hustenia pneumatiky pre menšie nákladné vozidlo môže byť o niečo dlhší.
5. Keď dosiahnete požadovanú hodnotu tlaku vzduchu, vypnite spínač, odskrutkujte trysku a odpojte hustilku od zdroja napätia, hustenie je dokončené.

Alternatívne produkty

Osobný odber tovaru  BEZPLATNE

Osobný odber tovaru

BEZPLATNE

SPS kuriér na dobierku

Zasielame SPS kuriérom

na DOBIERKU od 5,60€

Tento e-shop je certifikovaný.

SSl cert. startujeme.sk

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o Ochrane osobných údajov.  Viac info