LED 12V 2W denné svetlá - 4LED NARVA

LED 12V 2W denné svetlá - 4LED NARVA

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Dostupnosť na dotaz

LED 12V 2W denné svetlá - 4LED NARVA

NARVA: 18012

 

Kvalitné denné svetlá s jednoduchou montážou aj pre laika. Osadené novou generáciou LUXEON™ LED.

Presná projekčná optika vyžaruje úzky paprsok svetla - vynikajíca viditeľnosť!!! Vyrobené z hliníkového odliatku, jednoduchá inštalácia pomocou priloženého adaptéru.

Jednoduchá inštalácia - rýchly klip systém a káblovanie.

 

Homologované pre použitie v Európe.


Po naštartovaní motora cez deň sa na vozidle zapnú iba denné LED svetlá.   Po vypnutí motora, alebo zapnutí stretávacích svetiel sa denné LED svetlá vypnú.  

 

BALENIA: SADA

Záruka: 24 mesiacov

Váha:  0,250 Kg

Ilustr. foto

Denné LED svetlá úplne postačujú pre denné svietenie a vyhovujú predpisom. Po namontovaní na vozidlo sa šetria žiarovky svetiel a zníži sa spotreba paliva, pretože denné LED svetlá potrebujú podstatne menší príkon ako žiarovky.


Denné LED svetlá nezanedbateľných spôsobom znižujú náklady na prevádzku vozidla. Pri používaní kvalitných drahších žiaroviek s vyššou svietivosťou v hlavných svetlách a pri intenzívnom používaní vozidla sa náklady na zaobstaranie denných LED svetiel vrátia do 1 roka.

 

Rozsah pracovných teplôt: -40C až +135C


Rozmery vxšxh: 24x125x31mm - kompaktné rozmery umožňujú inštaláciu aj v obmedzenom priestore.


S modulom automatického rozsvietenia DRL svetiel po naštartování motora - svetlá sa zapnú po zvýšení napätia na 13,5V. Toto riešenie je veľmi spoľahlivé (narozdiel od šumového modulu snímajúceho zvlnenie napätia). Homologizácia E4. Balenie obsahuje 2 ks svetiel, kabeláž, spojovací materiál a modul, ktorý rozsvieti svetlá automaticky po naštartování auta..
DRL nie je kompatibilné s autami so systémom štart-stop.

Osobný odber tovaru  BEZPLATNE

Osobný odber tovaru

BEZPLATNE

SPS kuriér na dobierku

Zasielame SPS kuriérom

na DOBIERKU od 5,60€

Tento e-shop je certifikovaný.

SSl cert. startujeme.sk

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o Ochrane osobných údajov.  Viac info