Panel používateľa

Akumulátor JENOX GOLD 12V 77Ah

Akumulátor JENOX GOLD 12V 77Ah

Hodnotenie produktu: 4.2/5 (5x)

Vaše hodnotenie:

SKLADOM

Akumulátor JENOX GOLD 12V 77AhAutobatéria s vápnikovou technológiou. - Napätie: 12V- Kapacita: 77Ah- Vybíjací prúd: 770 (EN)- Celkové rozmery batérie:- Dĺžka: 276mm- Šírka: 175mm- Výška: 175mm -Polarita: Pravý plus Balenie: 1ksHmotnosť: 17,50 KgIlustr.foto.Záruka : 24mesiacov  Batéria nabitá a pripravená k okamžitému použitiu.

99 € s DPH

82,50 €

JENOX GOLD

 

 Na vrchole baterií JENOX stojí nová rada G O L D, výrobok dokonalenej technológie a nezameniteľného štýlu.

 Rada G O L D používa technológiu výroby dosiek z liatych mriežok zo zliatiny olova, vápniku a cínu (PbCaSn) pre pozitivnu dosku a zo zliatiny olova a vápniku (PbCa) pre dosku negativnu, ide teda o celovápníkové batérie. Táto technológia obmedzuje koróziu pozitivnej dosky a predlžuje tak jej životnosť. Spotreba vody a samovybíjanie sú veľmi nízke a údržba je tak zredukovaná na nulu. Automatizovaný výrobný proces zaručuje ten najlepší štandard a dodáva výrobku najvyššiu kvalitu pokiaľ ide o životnosť a spoľahlivosť.

Zvýšená energia
Batérie G O L D ponúkajú väčší výkon pri štartovaní - až o 30% - a výraznejší zdroj energie ako bežné batérie (hybridné). Tiež majú menšie samovybíjanie. Jej charakteristiky predstavujú najlepší výber pre automobilistu, ktorý z profesionálnych či iných dôvodov vyžaduje vždy plnú spoľahlivosť svojho vozidla a očakáva od neho maximum.

Údržba
Batéria G O L D je uzatvorená a nevyžaduje žiadne doplňovanie v priebehu celej doby používania. Táto výhoda bola umožnená použitím technológie olovo - vápnik - cín a novým systémom "Ventsafe" umiestneným pod viečkom, ktorý umožňuje zachovanie objemu elektrolytu.

Diagnostika nabitia G O L D batérie

Batéria G O L D má na poklope batérie tzv. "magické oko" - ukazateľ stavu nabitia a hladiny elektrolytu, ktoré svojím zafarbením informuje užívateľa o stave batérie (ukazateľ zelený - nabitá batéria) a včas upozorňuje na nutnosť nabitia (ukazateľ tmavý) nebo výmeny (ukazatel biely).
 

Alternatívne produkty

Osobný odber tovaru  BEZPLATNE

Osobný odber tovaru

BEZPLATNE

SPS kuriér na dobierku

Zasielame SPS kuriérom

na DOBIERKU od 5,60€

Tento e-shop je certifikovaný.

SSl cert. startujeme.sk

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o Ochrane osobných údajov.  Viac info