Panel používateľa

PRO -TEC - OXICAT, Čistič lambda sondy a katalyzátora, 375ml

PRO -TEC - OXICAT, Čistič lambda sondy a katalyzátora, 375ml

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Dostupnosť do 2dní

PRO -TEC - OXICAT, Čistič lambda sondy a katalyzátora, 375ml

PRO -TEC: P1180

PRO -TEC - OXICAT - je najnovší technologický produkt špeciálne vyvinutý tak aby prekonával súčasné normy ekológie. Oxicat rozpúšťa živicu, gumu a sadze na lambda sonde a v katalyzátore. Je určený pre benzínové, dieselové a tiež hybridné systémy. Je ideálny hlavne pre 4-taktné motory. Po bezpečnom vyčistení lambda sondy zaisťuje jej správnu funkciu čo má za následok optimalizovanie chodu motora, spotreby a emisií.


Prečo OXICAT?

Počas prevádzky vozidla sa usádzajú nečistoty ako v katalyzátore, tak i na lambda sonde. To spôsobuje výrazne zvýšenú spotrebu paliva, postupnú stratu výkonu motora a zvýšené emisie ako je oxid uhoľnatý a uhľovodíky, ktoré značne znečisťujú naše životné prostredie. Unikátna formula Oxicatu funguje tak, že špeciálne aktívne zložky produktu nezhoria v spaľovacej komore. Postupne sa tak dostávajú do celého výfukového systému. Oxicat tak preniká do zvyškov nečistôt a postupne ich rozpúšťa behom prevádzky vozidla.


Oblasť použitia:

Nový čistič pre celý výfukový systém (lambda sonda, katalyzátor, turbo a tiež EGR ventil). Je určený pre benzínové, dieselové a tiež hybridné systémy. Je ideálny hlavne pre 4-taktné motory.


Aplikácia:

Pridajte pred tankovaním do palivovej nádrže.


Opakovací cyklus:

Produkt odporúčame pridávať každé 3 mesiace alebo 10 000 km.

 

Postačuje na:

375 ml postačuje na 80 litrov paliva.

 

Balenie: 375ml, 1ks
JC 1L : 49,600 €
Hmotnosť: 0,40kg

Protec

18,60 € s DPH

15,50 €


Osobný odber tovaru  BEZPLATNE

Osobný odber tovaru

BEZPLATNE

SPS kuriér na dobierku

Zasielame SPS kuriérom

na DOBIERKU od 5,60€

Tento e-shop je certifikovaný.

SSl cert. startujeme.sk

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o Ochrane osobných údajov.  Viac info