Panel používateľa

DYNAMAX 5W40 Premium Ultra - motorový olej, 1L

DYNAMAX 5W40 Premium Ultra - motorový olej, 1L

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

SKLADOM

DYNAMAX 5W40 Premium Ultra - motorový olej.

Motorový olej DYNAMAX 5W40 Premium Ultra.

Popis:

Je určený pre použitie na mazanie vysoko zaťažovaných benzínových motorov s predĺženým intervalom výmeny oleja. Je taktiež určený pre vysokozaťažované dieselové motory osobných automobilov a ľahkých dodávok, hlavne s priamym vstrekovaním s predĺženým intervalom výmeny stanoveným výrobcom motora, kde je požadovaná špeciálna kvalita oleja.

 

Normy a špecifikácie:

API SM/CF, ACEA A3/B4, VW 502.00/505.00, MB 229.3, SAE 5W-40

 

Balenie: 1L
Vaha: 1Kg
Výrobca: EURO VAT

6,20 € s DPH

5,17 €

DYNAMAX 5W40 Premium Ultra - Syntetický motorový DYNAMAX ULTRA svojimi vlastnosťami prevyšuje požiadavky európskych, japonských a amerických automobilových výrobcov. Používa sa na mazanie vysoko zaťažovaných benzínových motorov s predĺženým intervalom výmeny oleja. Je taktiež určený pre vysoko zaťažované dieselové motory osobných automobilov a ľahkých dodávok hlavne s priamym vstrekovaním s predĺženým intervalom výmeny stanoveným výrobcom motora, kde je požadovaná špeciálna kvalita. DYNAMAX ULTRA je vhodný na mazanie preplňovaných a nepreplňovaných benzínových a naftových štvortaktných motorov osobných automobilov. DYNAMAX ULTRA je vhodný pre vozidlá s katalyzátorom výfukových plynov (EGR) atď. Zlepšené trecie vlastnosti vedú k dlhotrvajúcej úspore paliva.

Alternatívne produkty

Osobný odber tovaru  BEZPLATNE

Osobný odber tovaru

BEZPLATNE

SPS kuriér na dobierku

Zasielame SPS kuriérom

na DOBIERKU od 5,60€

Tento e-shop je certifikovaný.

SSl cert. startujeme.sk

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o Ochrane osobných údajov.  Viac info