Panel používateľa

SELÉNIA Star Pure Energy 5W40 - motorový olej, 2L

SELÉNIA Star Pure Energy 5W40 - motorový olej, 2L

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Dostupnosť do 5dní

SELÉNIA Star Pure Energy 5W40 - motorový olej

Motorový olej SELÉNIA Star Pure Energy 5W40 

Nový plne syntetický motorový olej určený pre nové benzínové motory Alfa Romeo.

 

Normy a špecifikácie: ACEA C3, API SM/CF, FIAT 9.55535 S2 C.T.R. F603.D08. 

 

Balenie: 2L
JC 1L: 16,950€
Váha: 2,00kg
Výrobca: Selénia

33,90 € s DPH

28,25 €

SELÉNIA Star Pure Energy 5W40 - Jedinečné zloženie maximalizuje vlastnosti motora a jeho špecifický vysoký výkon , zlepšuje rozjazd za studena , udržuje stálosť viskozity po celú dobu medzi jednotlivými intervalmi výmeny . Nové benzínové motory Alfa Romeo znamenajú prepojenie medzi spotrebou , nízkymi emisiami , pôžitok z jazdy a maximálne výkony vďaka novým technickým systémom , ako je priame vstrekovanie , turbínový pohon a variabilná geometria . Nové benzínové motory ( hnacie pohony ) môžu poskytnúť mnoho výhod v zmysle zníženia znečistenia , avšak pri zachovaní výborných jazdných vlastností a tichej prevádzky .


Selenia Star Pure Energy je motorový olej vyvinutý pre maximálne využitie fuel economy , rešpektuje daná nariadenie proti znečisťovaniu , chráni motory pred veľmi vysokými teplotami , u verzií vybavených turbokompresorom zdôrazní športový charakter motora . Špeciálna aditivácia proti opotrebeniu garantuje vysokú ochranu aj v podmienkach, keď je olejový ochranný film veľmi slabý extrémna stabilita pri mechanickej hrdzi po celú dobu medzi výmenným intervalom a stálosť kynematickej viskozity vysoký výkon pri nízkych teplotách .


Nízky obsah popolčeka prekračuje novú špecifikáciu ACEA C3 a celkovo chráni katalyzátor , čím predlžuje jeho životnosť .

Osobný odber tovaru  BEZPLATNE

Osobný odber tovaru

BEZPLATNE

SPS kuriér na dobierku

Zasielame SPS kuriérom

na DOBIERKU od 5,60€

Tento e-shop je certifikovaný.

SSl cert. startujeme.sk

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o Ochrane osobných údajov.  Viac info