Panel používateľa

Turtle WAX - Black Box - Sada voskov - Hĺbkový čierny lesk, SET

Turtle WAX - Black Box - Sada voskov - Hĺbkový čierny lesk, SET

Hodnotenie produktu: 5/5 (2x)

Vaše hodnotenie:

Dostupnosť do 5dní

Turtle WAX - Black Box - Sada voskov - Hĺbkový čierny lesk, SET

10233

Turtle Wax vyvinul BLACK BOX™ - jedinečnú kolekciu doplnkových produktov vytvorenú špecificky na udržiavanie bohatého hľbkového čierneho lesku vášho vozidla.

 

BLACK PRE-WAX CLEANER - Čierny čistiaci vosk

Špeciálne vytvorený čierny čistič a povrchový kondicionér, ktorý hĺbkovo čistí lak a odstraňuje jemné šmuhy a škrabance. Obnoví farbu a lak, a zlepší odraz svetla.

BLACK CARNAUBA BLEND WAX

Zmes Carnauba voskov s hlbokými čiernymi pigmentami a vysokým leskom, vysoko-refraktívnymi polymérmi, ktoré vytvárajú brilantný zrkadlový lesk. UV-inhibítory maximalizujú reflektivitu laku a vosk s čiernymi pigmentmi utesňuje a maskuje jemné nedokonalosti laku.

BLACK SPRAY DETAILER

Jedinečný čierny detailer v spreji, ktorý uľahčuje odstránenie zvyškových nečistôt po použitý prípravkov Pre-Wax Cleaner a Black Carnauba Wax. Zabraňuje náhodným šmuhám a zvýrazňuje lesk pri každom kroku. Prípravok Black Spray Detailer je posledný krok k dokonalému hĺbkovému, bohatému čiernemu lesku.

 

Balenie: SET - 7 kusov

Váha: Kg

Výrobca: Turtle Wax

29,90 € s DPH

24,92 €


Osobný odber tovaru  BEZPLATNE

Osobný odber tovaru

BEZPLATNE

SPS kuriér na dobierku

Zasielame SPS kuriérom

na DOBIERKU od 5,60€

Tento e-shop je certifikovaný.

SSl cert. startujeme.sk

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o Ochrane osobných údajov.  Viac info