Panel používateľa

Pasta proti pískaniu brzd v spreji LIQUI MOLY 200ml, LM3074

Pasta proti pískaniu brzd v spreji LIQUI MOLY 200ml, LM3074

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Dostupnosť do 5dní

Pasta proti pískaniu brzd v spreji LIQUI MOLY

LM3074

 

Špeciálny syntetický dielenský prostriedok pre ošetrovanie brzdových systémov vozidiel. Zostáva priliehavý, odoláva cestnej soli a striekajúcej vode. Odstraňuje škrípavé zvuky, ktoré vznikajú medzi brzdovými piestami prípadne dosedacími plochami a brzdovými doštičkami. Zaisťuje spoľahlivú funkciu celého brzdového systému vozidla a taktiež zabraňuje prirazeniu ráfikov alebo ich zadreniu na nábojoch kôl. Teplotný rozsah pre použitie: od -40 °C do +1200 °C.

Použitie: Pre ošetrovanie kotúčových i bubnových brzdových systémov motorových vozidiel, napr. pre brzdové piesty, plávacie strmene, zaisťovacie čapy, kliny, samovstaviteľné súčiastky a pod. Oddeľovacia pasta pre centrovacie krúžky na hliníkové ráfiky, na stykové plochy medzi ráfikmi na náboji kôl a taktiež pre zásuvné a šróbovacie spoje.

 

Balenie: 200ml

JC1L: 164,50€

Váha: 0,20Kg

32,90 € s DPH

27,42 €


Osobný odber tovaru  BEZPLATNE

Osobný odber tovaru

BEZPLATNE

SPS kuriér na dobierku

Zasielame SPS kuriérom

na DOBIERKU od 5,60€

Tento e-shop je certifikovaný.

SSl cert. startujeme.sk

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o Ochrane osobných údajov.  Viac info