Panel používateľa

LIQUI MOLY - Vyplachovač olejových usadenín 300ml, LM5200

LIQUI MOLY - Vyplachovač olejových usadenín 300ml, LM5200

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

SKLADOM

LIQUI MOLY - Vyplachovač olejových usadenín, LIQUI MOLY - OL Schlamm - Spulung

LM5200

 

LIQUI MOLY - Predlžovanie intervalu výmeny oleja, menšie náplne oleja v motore, nižšia kvalita pohonných hmôt, príliš úsporne zriadený motor a z toho vznikajúce väčšie množstvo oxídov dusíku – to všetko spôsobuje v motore usadzovanie čiernych nečistôt. Tieto usadeniny upchávajú olejové sitko, olejový filter a olejové vedenie. Tým sa preruší prívod oleja a dochádza k poškodeniu motora. Prísada čistí motor, udržuje olejové sitká a olejové kanály priechodné. Znižuje tvorenie usadenín v drážkach piestnych krúžkov. Zabraňuje nedostatočnému mazaniu a chráni pred poškodením motora.

 

Použitie: Pre všetky benzínové a dieselové motory (taktiež vybavené aj katalyzátormi a turbodúchadlami). Znáša sa so všetkými bežnými motorovými olejmi. Obsah dózy 300 ml stačí pre max. 5 l motorového oleja. Pridať do oleja 100 - 300 km pred jeho výmenou.

 

Balenie: 300ml, 1ks
JC 1L: 46,00€
Váha: 0,30Kg

13,80 € s DPH

11,50 €


Osobný odber tovaru  BEZPLATNE

Osobný odber tovaru

BEZPLATNE

SPS kuriér na dobierku

Zasielame SPS kuriérom

na DOBIERKU od 5,60€

Tento e-shop je certifikovaný.

SSl cert. startujeme.sk

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o Ochrane osobných údajov.  Viac info