Panel používateľa

LIQUI MOLY - čistič karburátora MTX 300ml, LM5100

LIQUI MOLY - čistič karburátora MTX 300ml, LM5100

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

SKLADOM

LIQUI MOLY - čistič karburátora MTX , LIQUI MOLY - MTX Vergaser - Reiniger

LM5100

 

LIQUI MOLY - Prísada odbúrava úbytky po horení v karburátore, na ventiloch, na spaľovacích sviečkach a najmä v spaľovacom priestore. Udržuje čistotu v motore. Čistý motor spaľuje s nižším množstvom škodlivín, spotrebováva menej pohonných hmôt a tým je menej škodlivý pre životné prostredie. Osvedčuje sa u motorov s katalyzátormi a turbodúchadlami. Testované na motoroch v popredných vývojových ústavoch pre vývoj pohonných hmôt. Zabezpečuje správne hodnoty výfukových splodín podľa noriem. Chráni motor a palivový systém pred koróziou, taktiež pri dlhodobom staní vozidla.

Použitie:
Pridáva sa do pohonných hmôt u všetkých štvortaktných a dvojtaktných spaľovacích motorov, obzvlášť pre cestné vozidlá, ďalej i pre malé, priemyslové a lodné motory. Účinnosť je cca 2.000 km. Pridáva sa, ak je nádrž naplnená aspoň zo ¾ objemu. Obsah dózy 300 ml stačí pre 70 l paliva.

 

 

Balenie: 300ml, 1ks
JC 1L: 27,333€
Váha: 0,350Kg

8,20 € s DPH

6,83 €


Osobný odber tovaru  BEZPLATNE

Osobný odber tovaru

BEZPLATNE

SPS kuriér na dobierku

Zasielame SPS kuriérom

na DOBIERKU od 5,60€

Tento e-shop je certifikovaný.

SSl cert. startujeme.sk

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o Ochrane osobných údajov.  Viac info